0951 342 259

Tvorba webov

Prečo vytvoriť webstránku

Pútavá stránka je kľúčom k Vášmu úspechu.
  • Webstránka je v dnešnej dobe nutnosť. Odvetvia, v ktorých web netreba už prakticky vymizli a vaši súčasní aj budúci zákazníci vás hľadajú na Googli a nie v Zlatých stránkach.
  • To že je to nutnosť ale neznamená, že tvorba vlastnej webstránky musí byť náročná, dlhá a spôsobiť väčšiu bolesť hlavy ako keď vám zákazník neuhradí faktúru.
  • Práve od toho je tu naša spoločnosť. Pomôžeme Vám za rozumnú cenu vytvoriť webstránku a budeme sa o ňu starať tak, aby ste vy aj zabudli, že ju máte ale aby stále plnila svoj účel na 100%

Čo je účel webstránky

Webstránka nemá jasne vymedzený účel. Nedá sa povedať, že je jednoducho na toto a na tamto. Účel stránky je ten, pre ktorý bola vytvorená. A od toho sme tu my.

Prezentácia značky 80 %
Noví zákazníci 70 %
Dôveryhodnosť 100 %
Úspora času a peňazí 90 %

Ako to prebieha

Začneme analýzou
Pri každom riešení sa zaoberáme primárne predstavou klienta. Keď máme prehľad o tom čo chce a potrebuje pridáme aj pár našich návrhov.
Dostať stránku k vám
Web dokončíme po technickej stránke a v rámci ceny ho posúvame ďalším ľudom. Ide o registráciu v Googli, Yahoo a aktuálne populárnom Bing (apríl 2023)
Trafiť klinec
Pripravíme návrh webovej stránky. Ten zasielame na odsúhlasenie, zatiaľ bez textov a vašich obrázkov. Ak je to v poriadku, pokračujeme ďalej.
Reklama? Reklama
Ak má klient záujem, ďalším krokom bude nastavenie reklamy a optimalizácia webstránky pre vyhľadávače. Vďaka tomu vaša stránka bude žiť.
20
+
Hotových projektov
5
<
Rokov na trhu
100
%
Úspešnosť práce
390
Priemerná úspora

Prípadové štúdie

Za svoje pôsobenie sme vytvorili viacero webových stránok a prezentácií. Spočiatku sme sa venovali najmä finančnému a stavebnému prostrediu, neskôr sme začali s funnelmi a aktuálne už pracujeme v každom odvetví bez výhrad.

Referencie od zákazníkov

Jednoznačne odporúčam, skvelá komunikácia, rýchlo reagujú na otázky a pripomienky zapracujú okamžite. Web odovzdali plne funkčný - presne ako sme sa dohodli. Starostlivosť o zákazníka hodnotím veľmi kladne, aj nad rámec zaplatenej služby.
Alexandra Michlíková
Alexandra Michlíková
Lektor herectva
Odporučam,profesionalna praca,dobra komunikacia,web odovzdany tak ako sme chceli,cena dobra.
Daniel Bitto
Daniel Bitto
Podnikateľ

Certifikáty aj v týchto odvetviach

Rovnaké vyžadujeme aj od každého nášho spolupracovníka

Kontaktujte nás

Ak máte záujem zistiť koľko stojí webstránka pripravená priamo pre vás, neváhajte nás kontaktovať. V čo najkratšom čase sa vám ozve špecialista na tvorbu webstránok, vyhotoví analýzu a zašle vám cenovú ponuku.

Správa odoslaná